ПП «Техноресурс» працює на ринку нафтового обладнання з 1999 року.
Основними видами діяльності підприємства є ремонт нафтогазового обладнання, виготовлення запасних частин до нього, виконання пусконалагоджувальних робіт.

Наші нагороди

В 2010 році наше підприємство отримало винагороду міжнародного економічного рейтингу – Ліга Кращих в номінаціїї "Підприємство року". Дані рейтингу якого сформовано за офіційними даними Державного комітету статистики України.
На даний момент на підприємстві працює 25 чоловік, в тому числі 5 інженерно-технічних працівників, які складають конструкторсько-технологічну службу. Всі працівники підприємства мають високу кваліфікацію та досвід проведення вищенаведених робіт в нафтогазовій галузі.
На базі своїх виробничих потужностей ПП «Техноресурс» виготовляє запасні частини до бурових насосів, вертлюгів бурових ключів, пневмосистем бурових установок, обладнання для спуско-підіймальних робіт, циркуляційної системи, противикидного обладнання. А також виготовляє деталі та вузли оснащення обсадних та бурильних колон, запірну арматуру, проводить ремонт бурового обладнання.
Для забезпечення своєї виробничої діяльності на підприємстві створено спеціалізований верстатний парк, який включає в себе токарні, фрезерні, розточні та свердлильні верстати.
Підприємство пройшло перевірку органами Держгірпромнагляду, експертами Торгово-промислової палати України, експертами Центру сертифікації та метрології, підтверджену сертифікатами .
Головними партнерами підприємства є НАК «Нафтогаз України», ПАТ «Укргазвидобування», ДП «Укртрансгаз», ПАТ «Укрнафта», НАК «Надра України».