ПП «Техноресурс» працює на ринку нафтового обладнання з 1999 року.
 Основними видами діяльності підприємства є ремонт нафтогазового обладнання, виготовлення запасних частин до нього, виконання пусконалагоджувальних робіт.      

В 2010 році наше підприємство отримало винагороду міжнародного економічного рейтингу – Ліга Кращих в номінаціїї "Підприємство року". Дані рейтингу якого сформовано за офіційними даними Державного комітету статистики України.

На базі своїх виробничих потужностей ПП «Техноресурс» виготовляє запасні частини до бурових насосів, вертлюгів бурових ключів, пневмосистем бурових установок, обладнання для спуско-підіймальних робіт, циркуляційної системи, противикидного обладнання. А також виготовляє деталі та вузли оснащення обсадних та бурильних колон, запірну арматуру, проводить ремонт бурового обладнання.
Для забезпечення своєї виробничої діяльності на підприємстві створено спеціалізований верстатний парк, який включає в себе токарні, фрезерні, розточні та свердлильні верстати.
Підприємство пройшло перевірку органами Держгірпромнагляду, експертами Торгово-промислової палати України, експертами Центру сертифікації та метрології, підтверджену сертифікатами .
Головними партнерами підприємства є НАК «Нафтогаз України», ПАТ «Укргазвидобування», ДП «Укртрансгаз», ПАТ «Укрнафта», НАК «Надра України».